Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://zenwriting.net/adwokat-rzeszow034/kancelaria-upadlosc-konsumencka-g9cs
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://www.liveinternet.ru/users/hjorth_schmidt/post487983090
https://prawnikrzeszow639.wordpress.com/2021/11/12/kancelaria-upadlosc-konsumencka/

Kancelaria Upadłość Konsumencka Kiedy mogę ogłosić upadłość konsumencką?Śledząc fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz nagminniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim artykule chciałabym rzucić ociupinę światła na powyższe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w naszym systemie prawnym, lecz do tej chwili mogły z niej korzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki partnerskie). W obecnej chwili (a dokładniej od końca grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać również osoby indywidualne - konsumenci.

Aczkolwiek, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. Po pierwsze pozostaje uwidocznić, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zadłużeń - doskonały przykład osób, które zaciągnęły sporo zadłużeń i sumy rat przewyższają uzyskiwane zarobki). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie trzeba wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy wnoszeniu stosownego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://prawnicy585.bravejournal.net/trackback/8290122

This post's comments feed